Jidarfence olarak toptan çim çit fiyatları en uygun çimçit fiyat listesi gibi konuları size sunacağız. Çim çit panelleri  paslanmaz, oksitlenmeyen veya galvanizli panel çitlerin özel bir PVC sentetik çim ile örtülmesi veya birleştirilmesi sonucunda oluşur. Böylelikle yapı hem dayanıklı hem de sağlam hale gelir. Toptan Çim çit fiyatları için bize ulaşın

Çimçit panelleri yanmaya, solmaya veya diğer farklı aşınmalara karşı dayanıklıdır. Bir diğer önemli özellik ise temizlenebilmeleridir. Ancak temizlik için kimyasal malzeme kullanılmasını önermiyoruz. Çünkü yağdan alınan bir ürün olan suni çim farklı kimyasallarla temas edebilir.

Çim çitin kurulum yöntemleri ve kullanılan bilgiler, kullanıldığı yere göre sunulabilir.


Örneğin metal direkler için duvar uygulamasında farklı versiyon metal direkleri ve versiyonları deneyebilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken önemli şey, kullanılacak tüm malzemelerin en iyi derecesidir. Örnek vermek gerekirse, kurutma işlemi çimçit panellerinin çok daha fazla işlenmesini sağlar.


Özellikle dekorasyon ve peyzajdaki trendlerin değişmesiyle çimçit kullanımı yüksek seviyelere ulaştı.
Bu süre içerisinde özel yapılar da dahil olmak üzere; Okulların, binaların ve sitelerin çevresinde, spor sahalarının çevresinde; Hemen hemen düşünülebilir, çit taahhüdü çimçit mümkün olmuştur.

çim çit panelleri nelerdir?

Çim çit olarak da bilinen dekoratif ve günümüzde en çok tercih edilen çit çeşitlerinden biri haline gelmiştir. Hem güvenlik hem de estetik algı için aynı anda kullanıldığı için oldukça fonksiyonel bir üründür. Aslında bu ürünler suni çim ile kombine edilmiş bir tel örgü sistemidir.


Peki dekoratif çim çit panelleri için ne tür çim kullanılır? Tüm çit türleri çimçit için uygun mu? Bu yazımızda her geçen gün popülaritesi artan çim çit hakkında faydalı bilgiler vereceğiz. Bunu yapabilmek için bu panellere daha yakından bakmamız gerekecek.


Çim çit panelleri son derece kullanışlı ve faydalıdır. Evet, askeri bir tesisin güvenliğini sağlamayabilir ancak daha düşük güvenlik ihtiyaçları için ideal bir üründür. Genellikle villa, bahçe veya site gibi mekanlarda kullanılırlar. Çim çit dışında duvar çimi veya dikey çim olarak da bilinir.
Çim çitin montajı çok basittir. Ek olarak, kolaylıkla sökülebilir ve başka bir yere yeniden takılabilirler. Böylelikle hem güvenliği hem de peyzajı kolayca sağlayabilirsiniz.

Ayrıca çim çit;

Gördüğünüz gibi çim çitin avantajlarını sayarak bitiremeyiz. Sizlere böylesine avantajlı ve kaliteli bir ürün sunmaktan gurur duyuyoruz. Grassfence blog

çim çitinin avantajları

Sipariş öncesi bölgeye gelen ve çevre analizleri yapan saha ekibimiz. Planlarınızı ve isteklerinizi alarak uygulanabilecek en doğru yöntemleri belirler ve size bu konuda bilgi verir. Bu noktada da; Aklınızda soru işaretleri olmayacak.


Çim çit panellerinin kullanımı oldukça avantajlı olduğu için her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.


En önemli avantajı, daha önce de belirttiğimiz gibi iki işlevi aynı anda yerine getirebilmesidir; güvenlik ve manzara. Bu iki amacı aynı anda yerine getirmek, çim çit panellerini kullanıcılar için çekici kılmaktadır. Böylelikle çimçit panelleri hem faydalı hem de ekonomik olarak verimli olabilir.
Bunun dışında çim çit panelleri kolayca takılıp çıkarılabilir. Temizlemesi çok kolaydır. Ayrıca her türlü hava şartlarına, güneş ışığına ve UV etkilerine karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca yangına ve diğer çevresel etkilere karşı dayanıklıdır.


Çim çit panellerin en önemli avantajlarından biri çimçit panellerin doğal güzelliğidir. 

Yeşil rengi doğayı çağrıştırıyor ve her geçen gün betonlaşan şehirlerde insanların doğa özlemini tatmin etmek için çim çit paneller kullanılıyor.
Bu panellerin avantajı doğal çime göre ortaya çıkmaktadır. Doğal çimi herhangi bir duvar veya çit sisteminde de kullanabilirsiniz. Ancak bunun bakım zorluklarını ve maliyetlerini de hesaba katsanız bile bu panelleri sadece yılın belirli dönemlerinde yeşil olarak görebilirsiniz.

Çim çit üreticisi olmaktan ve en uygun fiyat listesi sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Kullanım alanı düşünüldüğünde gerçekten harika ve avantajları olan bu ürünü satmak bir ayrıcalıktır.
ÇimÇit, organize sanayi bölgelerinde, askeri alanlarda, okul çevre duvarlarında, hastane çevrelerinde, bahçe çevrelerinde ve spor alanlarında güvenlik açısından kullanışlı ve caydırıcı bir özelliğe sahiptir. ÇimÇit, yer üstü araziye beton dökülerek döşenir.


Bu montaj yöntemi ile bulunduğu bölgeye estetik bir görünüm sağlar. Bu estetik tasarıma uygun olarak kapı girişleri için Çim çitten yapılmış kapılar kullanılabilir.


Çim Çit kullanılarak uygun fiyat listesi ile evcil hayvanlar için barınaklar da yapılır. Hayvan barınaklarının doğal görünümü istenilen ölçü ve şekillerde üretilerek verilmektedir. ÇimÇit yeşil renkte üretilip monte edildiğinde doğayla özdeş bir görünüm elde edilir. Bu sayede yeşilin estetiği korunur. ÇimÇit, evcil hayvanları avcılardan korumak için vazgeçilmez bir malzemedir.


Ürün yaşam alanlarında kullanıldığında çimçit üreticisinin güvenliği sağlanmıştır. Çimçit her boyutta olup, istenilen modele göre uygulandığı bahçe girişlerine güzellik katmaktadır. ÇimÇit Üreticisi, hava şartlarına dayanıklı bir üretim malzemesidir ve kolayca monte edilebilir.
Çim Çit, günümüzde çevre düzenlemesini rahatsız etmeyen güzel bir görünüm sağlar ve oldukça tercih edilir.

  fiyatlandırma ve ürün çeşitliliği

  Çim Çit Fiyat Listesi

  Çimçit üreticisi olarak fiyatlandırma M2 hesaplamasına dayanmaktadır. ÇimÇit ürünlerimiz galvaniz üzeri polyester kaplı olup, farklı renk alternatifleri mevcuttur. Çim Çit rengi için RAL 6005 yeşil, siyah ve tüm RAL renklerinden seçim yapabilirsiniz.
  ÇimÇit 5 * 20 cm aralıklarla 8 + 6 + 8 mm kalınlığındadır.

  Toptan çim çit fiyatları ürün çeşidine ve istediğiniz çimçit ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Çimçit fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  ×