Suni Çim

suniçim
Ürünlerimiz

Suni Çim

Suni çim her konut ve ticari peyzaj işleri için sentetik çim kullanmak için çok sayıda yaklaşım vardır. Suni çim, avlu veya yürüyüş yolları içeren kolay veya karmaşık panorama projeleri için kullanılabilecek süper düşük bakım gerektiren bir yüzeydir. Sentetik çim, özelleştirilmesi nedeniyle peyzaj düzenlemesi için de dikkate değer bir arzudur. Yolları veya büyük taşları olan çimler bile suni çim ile peyzajlı olabilir. Sentetik çim, hemen hemen her katta bulunan resimler için çok temiz olabilir. Konut ön bahçelerinden devasa halka açık yollara kadar, sentetik çim, çok fazla kullanıldığı herhangi bir peyzaj girişimi için onu çok yönlü ve güvenilir kılan özelliklere sahiptir.

Suni Çim

Sentetik çim, doğal çimlerin aksine, çok daha az yenileme gerektirmesi nedeniyle peyzaj için mükemmeldir. Muhtemelen sentetik çimlerin maksimum fantastik özelliklerinden biri, kesinlikle sulama gerektirmemesidir. Konutlar ve acenteler için bu, her yıl çok sayıda dolar alışverişi yapabilir. Suya ek olarak, suni çim artık biçme, budama, ayıklama veya bahçecilik de dahil olmak üzere gübre veya travmatik bakım gerektirmez. Aşırı sıcaklıklarda veya durumlarda bile kahverengileşme veya kuruma endişesi olmadan, tüm yıl boyunca gerçekten deneyimsiz kalır. Suni çimin sanat krallığı drenaj aygıtı, sivrisinekler, böcekler ve bakteri sporları için üreme alanı olabilecek durgun su havuzlarının bulunmadığından emin olarak suyun ve diğer sıvıların zorlanmadan nüfuz etmesine izin verir. Bu drenaj makinesi ile çimlerin içinde kir veya toz tabakası kalmaz, çamur lekelerini durdurur ve izler.

Kullanım Alanları

Konut Peyzajı İçin Kullanılabilir!

Suni çim, çocukları ve evcil hayvanları olan aileleri içeren her tür aile için olağanüstüdür. Evcil hayvanlar için smooth up, atıkları ve karışıklığı hızlı ve zahmetsizce ortadan kaldırmak için bir hortum ve normal ev temizleyicileri kullanmak kadar kolaydır. Sentetik çim, çocuklar ve evcil hayvanlar için zararlı olmayan polietilen liflerden üretilmiştir. Sentetik çim manzaralarının dayanıklı olması göz önüne alındığında, sert oyun bu yüzey için tamamen tolere edilebilir. Oyun alanı cihazı ve farklı oyuncaklar sentetik çim çimler ile donatılabilir. Aşırı sıcak mevsimlerin bir noktasında bile, sıcaklığı önemli ölçüde azaltmak için sprinkler veya hortumlar kullanılabilir.

Kurumsal ve endüstriyel çevre düzenlemesi ile sentetik çim, gerçek çimlerin doğal estetiğini korumakla aynı zamanda kolay ve tekdüze bir görünüm kazandırır. Piyasada bu kadar çok sayıda özel suni çim ürünü bulunduğundan, ticari işletme panoramanız için doğru görünümü ve hissi seçebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı

dizayn ediyoruz.

×