Çim Çit Paneli

grass Fence Panel
Ürünlerimiz

Çim Çit Paneli

Mali çöküşte ekonomi ve konut piyasasına bir darbe vuran çit paneli, daha az insan taşınmayı düşünüyor ve bunun yerine ilgilerini yerel ve çim yükseltmelerine yöneltiyor.

 Bu odaklanmanın büyük bir kısmı insanların bahçe çitleri üzerindedir ve daha sonra hangi çit panelinin seçileceği konusunda bir seçim yapılması gerekir. Çim çitlerinizde çit panelleri seçimi başlangıçta güvenilir görünse de aslında dikkate alınması gereken birçok unsur vardır.

 Genel olarak, çit paneli seçiminiz iki harika bölgeye ayrılabilir. Karar verilen çit paneli, koruma ve çevre önlemi olarak kullanılabilir veya süs işlevi olarak kullanılabilir. Bu ihtiyaçlardan herhangi birine uyacak çok sayıda çit paneli vardır ve bunların altında bu alternatiflerin bazılarına ilişkin ayrıntılar bulunmaktadır.

JIDAR FENCE PANEL

  • Yanıcı ve Parlayıcı Değildir

    Jidar çit panelleri, elektrostatik fırın boyası ile boyanmış bir yapıya bürünmüş Jidar çimi ve çitidir. %100 el yapımıdır.

  • UV Korumalıdır ve Renk Değiştirmez

    İstenirse barikat olarak da kullanılabilir.

  • Özel Galvanizli 1,6 mm x 2 Tel Kullanılır

    Standart ölçüler 100 cm x 200 cm'dir. Talep üzerine üretilebilir.

Çit Paneli ve Lap Panelleri

Bu çit panelleri, bahçelerinizin çevresini keşfetmenin basit bir yolunu sunar ve özel bütçelere uyması gerekir, ancak genellikle daha düşük fiyatlı fırsat olarak kabul edilir. Bu eskrim panelleri tipik olarak, bir arka gövde kullanılmadan döşenebilen en ucuz model hariç, çıta ile tamamen çerçevelenmiş olarak tedarik edilir.

 

Bu bahçe çit panelleri olağanüstü bir seçenek sunar ve bu nedenle Birleşik Krallık’ın her yerinde kullanılır ve açık bej, turuncu kahverengi ve koyu kahverengi bir yüzeyden oluşan çok sayıda renkte sağlanabilir. Çit panelinizi seçerken, çağdaş yerel özelliklere uygun olduğundan emin olmak için özen gösterilmeli ve bahçe çitinizi kurmanın bir yolu olarak ihtiyaç duyabileceğiniz ilgili yayınlar ve çakıl forumlarıyla karşılaştırılabilir bir gölge olmalıdır.

 

Açıkçası, bu çit paneli çeşitliliği nakit için mükemmel bir seçim ve maliyet sunar, ancak var olan her şey gibi, ödediğiniz şeyi alırsınız. 

Kullanım Alanları

Kapalı Pano Panelleri

Bu tür bir çit paneli, tur panelininkine ekstra kararlı bir seçenek sunar ve oluşturulması çim çitinizde daha sağlam bir cevap sunar. Bu panel, orta ila uzun bir zaman ömrüne sahiptir ve tur panelinden daha iyi bir rüzgar yükleme miktarı ile başa çıkabilir.

Tıpkı tur paneli gibi, bu çitler de oldukça fazla sayıda renk ve boyutta tedarik edilebilir.

Özel Çiftlik Panelleri

Bu çit paneli çeşidi, çimlerinize tur veya kapalı tahta çit panelinden çok daha dekoratif bir görünüm kazandırır.

Özel çiftlik panelleri, kucak veya kapalı pano panellerinin olağan görünümlerini tercih ederken, kafes kaplaması veya kavisli tepe noktası gibi stillerin bir araya getirilmesiyle gelir. Bu paneller müthiş bir arzu sağlar ve bahçelerinizin evrensel görünümünü ve deneyimini iltifat etmek için kombinasyon ve sağlıklı bir temel üzerinde kullanılabilir.

Bu çit panellerinin dikilmesi pürüzsüzdür ve her iki yüz de yüz tarafı olduğu için kullanılabilir. Bu çitler için en etkili küçük dezavantaj paneller sınırlı bir yükseklik çeşididir.

Yaşam alanlarınızı

dizayn ediyoruz.

×