Dikenli Tel

1ba6cb2a-89c9-4a3e-a2e0-73a2116464db
Ürünlerimiz

Dikenli Tel

Dikenli tel çinko kaplı (galvanizli) tel olarak üretilmektedir.

Güvenlik amacıyla genellikle alanın etrafına ve çitlerin üstüne uygulanır.

İki seçenekle üretilir: birincisi ince tip 1.50 x 1.70 mm, ikincisi kalın tip 2.00 x 2.50 mm’dir.

Dikenli sicim zaman zaman bob sicim olarak bilinir. Bu, standların çeşitli noktalarında hazırlanan birkaç keskin kenarla inşa edilmiş metalik bir eskrim çitidir. Bu tip bir kordon, mütevazı bir dokunuş olabilen çitler ile gelebilmek için kullanılır ve aynı zamanda emniyete alınmış bir eşyayı somutlaştıran bölücülere sahiptir. Bu, bazen siper savaşının bir noktasında kullanılan bir bileşendir, çünkü bir tel engeli sunar. Dikkat etmemeniz veya unutmamanız durumunda, bazı hasarlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu koruma bariyerini kurma niyetiyle, dikenli tellerin yanı sıra çit direklerine de ihtiyacınız olacak. Ayrıca, zımba ile birlikte bazı yerleşim araçlarına ihtiyacınız olabilir. Bu tür eskrim yapmak

Amerika menşeli dikenli tel 1867’de geri döndü. Yıllar geçtikçe, kordonda bir takım değişiklikler yapıldı. Bu eskrim, yönlendiricileri kısıtlamak için kullanıldı. Dikenli telin yapmak için kullanılabileceği birçok alan vardır ve bu olumlu bir buluştur. Verimli toprakların büyük parçalar surround değer kullanılabilecek sicim bu tür hakkında mükemmel bir şeydir.

Öngörülen Kârlar

Dikenli telin gerçekte yardımcı olabileceği çeşitli alanlar vardır. Tarım bölgesindeki insanlar kordonu bir tür amaç için kullanabilirler. Bobinler veya teller çok faydalıdır.

Günümüzde, stresli çevreler, arenanın çoğu yerinde günlük çiftlik hayvanlarını kaplamak için kullanılan tercih edilen bir eskrim yeniliğidir. Kablo, metal veya ahşap çit direklerine bağlanırken belirtilen yüksekliği korumak amacıyla ezici ve güzel bir şekilde desteklenen çit direkleri arasında çok fazla basınç altında düzgün bir şekilde ayarlanmalıdır. Ortanın içine yerleştirilmiş ek emniyet tertibatları vardır.

Bahçecilikte kullanılmak üzere dikenli tel istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitleriniz vardır. Hafif ve hassas tel türü veya aşırı izlenebilir olabilir. Nispeten esnek olan kordon genellikle ince ancak aşırı en iyi metalden oluşur. Yüksek kalite, çitin uzun vadede kapanmasına izin veren şeydir. 

Kullanım Alanları

Dikenli Tel Ve İnsanlar

Dikenli tel, herhangi bir hayvanı atlamaya çalışmaktan vazgeçirmeniz gerekirken yeterlidir, ancak insanlar tırmanabilir ve olmak istedikleri yere ulaşabilirler. İnsanlar geçiş yolunda boşlukları bile uzatabilirler.

Bazı insanların geçememesini sağlamak için; hapishaneyi de içeren birçok yüksek güvenlikli tesis sadece jilet ipi kullanır. Dikenli kordonun birden fazla büyük telini çitin en tepesine de yerleştirebilirsiniz. Bazen teller, daha da sert hale getirmek için davetsiz misafire yönlendirilen kırk beş kat yuvarlak eğimli bir açıyla tutturulur.

Yaşam alanlarınızı

dizayn ediyoruz.

×