çim çit çalışması

Aşağıda, çit hattınızı geliştirmek için hatırlayabileceğiniz bazı peyzaj işaretçileri ve fikirleri bulunmaktadır:

* çit çizgisi boyunca dikmeye başlamadan önce, bölgedeki herhangi bir fırçayı ve parçacıkları attığınızdan emin olun. Bu, Gizlilik çitinin yanında gelişen yabani otların atıldığını gösterir. Çitin ardından yabani otları ve çimleri kesmek için bir ot düzeltici kullanabilirsiniz.

• dekoratif bitki ömrünü dikmenin yanı sıra, çit boyunca yer, uzun, ince sebze çim yatakları geliştirmek için kesin bir yerdir. Yemek için uygun bir çim, mekanın görünümünü artıracak ve artıracak ve aynı zamanda alanı kendi yemeklerinizi yapmak için yararlı hale getirecektir.

grass fence office
grass wall

• çitin alt kısmı boyunca begonviller veya trompet asmaları gibi bir dizi ahşap çit bileşenini (çoğunlukla eski, çürümüş olanları) kaputlamanız gerekiyorsa. Bu sarmaşıklar, çitinize renk katmak ve aynı zamanda ahşabın görünümünü yumuşatmak için çiti açıkça geliştirecektir.

* çit hattının yanında çiçekler geliştirmek istiyorsanız, uzun boylu dekoratif çimler, kamış veya muhly çimenlerini çevreleyen pelerin ile birlikte geliştirin. Geliştiklerinde, dış alanınıza hareket ve doku ekleyerek aynı zamanda çitin büyük bir çevresini kaputlamak için doldururlar.

* çitinizin yakınında çiçek açan bitki örtüsüne sahip olmak için, haşhaş veya ortancalar gibi çiçekli uzun ömürlü dekoratif otlar dikin. Ayrıca, Frenk soğanı ve lavanta gibi çiçekli otlar yetiştirmeyi de unutmayabilirsiniz, çünkü bunlar sınır bahçelerinin özel çeşitleri için mükemmeldir.

* ayrıca saksı dikimini de hatırlayabilirsiniz. Çit hattının yanında büyük, süs kapları. Saksıları gizlilik yapısının yanında hafifçe hareket ettirdiğinizden emin olun. Rengi göstermek ve bölgeye görünür ilgiyi artırmak için, bir tencerede çeşitli bitki örtüsü yetiştirin.

• son olarak, çitinizin ve açık alanınızın görünümünü geliştirmek için, vurgu bölümleri olarak metal fenerler içeren dekoratif bahçe mobilyalarını da kavrayabilirsiniz. Ancak, çitin sarkmasına veya eğilmesine neden olmayan ve parçaları ahşaba güvenli bir şekilde vidalayabilecek sadece hafif bahçe süslemeleri seçtiğinizden emin olun.

Tacirler Bahçe Ekipmanları. Tik. Ltd. Şti, 23 yıllık üretim ve ticari tecrübesi, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti mükemmelliği ile Türkiye’de ve diğer birçok alanda faaliyet göstermektedir: bahçe mobilyaları, prefabrik evler, ahşap kaplamalar, çim çitler, dikenli teller, sentetik bahçe çimleri.

1 (53)
grass fence

Görevimiz

Bahçelerinizi çim çit ve çim duvar ile güzel ve korunaklı hale getirmek

Hedefimiz

Bahçe mobilyalarına ek olarak, çim çit ve çim duvar ile bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.

    ×